sobota, 18 styczeń 2020 17:12

WALENTYNKOWE NOCNE ZWIEDZANIE

Po raz kolejny pałac pokaże Wam co skrywa pod osłoną nocy. Opowiemy historie, których nie usłyszycie za dnia. Wejdziemy w ciemne i mroczne kazamaty.

Dowiecie się kto i dlaczego wciąż przebywa w tym miejscu. Bilety do nabycia tuż przed wydarzeniem w kasie biletowej.

Ilość miejsc ograniczona, wymagana wcześniejsza rezerwacja pod nr 74/845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przy wydarzeniu na naszym profilu facebookowym.

 

 

 

 

 

 

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: