Walentynkowy Skarbiec Zakochanych (Walentynki 2013)

Niezwykłe Walentynki 2013 w Zespole Pałacowo – Hotelowym Jedlinka.


W walentynkowy weekend w Pałacu Jedlinka przygotowaliśmy dla zakochanych oryginalną niespodziankę - „walentynkowy skarbiec zakochanych”. Jest to swojego rodzaju kapsuła czasu, w której zakochani mogli umieścić pamiątki związane ze ich uczuciami (zdjęcia, kartki walentynkowe). Następnie skarb zostanie ukryty na dziesięć lat w pałacowych podziemiach. Po upływie tego czasu pary będą mogły ponownie odebrać pamiątki związane z ich uczuciami.

Goście odwiedzający Pałac Jedlinka mogli skorzystać też z tematycznej oferty zwiedzania. Wówczas to poznali sekrety sztuki uwodzenia w dawnych czasach, odkryli tajemnice magii miłosnej z przeszłości, poznali afrodyzjaki stosowane przez naszych przodków oraz własnoręcznie wykonali miłosne talizmany.

Wizyta w Jedlince była okazja na zakochanych, by ten wyjątkowy czas związany z ich uczuciami spędzić w tak niezwykłym miejscu, jakim jest pałac.

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: