Dni Jedliny-Zdroju. Impreza inna niż wszystkie.

     Na koniec lata i wakacji po raz pierwszy Urząd Miasta Jedliny-Zdrój proponuje nowe wydarzenie, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dni Jedliny-Zdroju to impreza pokazująca różne klimaty miasta, a jej celem jest integracja mieszkańców, gości i kuracjuszy.

SPORTOWA SOBOTA-rozgrywki sportowe o Jodłę Burmistrza Miasta

    W sobotę 29 sierpni oferta dla aktywnych. I tak tego dnia od godz. 9.00 można uczestniczyć w „mini rajdzie”, którego trasa będzie prowadziła, m.in. przez najdłuższy tunel kolejowy w Polsce (1601 m), Przełęcz Kozią w Górach Wałbrzyskich, przystanek  w pensjonacie „Zacisze Trzech Gór” przy ul. Pokrzywianki (tu czeka niespodzianka), następnie koło kościółka w Kamieńsku i trasą z pięknymi widokami w kierunku ul. Dolnej. Dziesięciokilometrowy spacer potrwa około 4 godzin.

Także o godz. 9.00  rozpocznie się turniej piłkarski „Od podwórka do Orlika” i Turniej  Dubletów w Petanque.

KONCERTY

     Wieczór zapowiada się równie ciekawie: amatorów dobrego brzmienia z pewnością ucieszy koncert zespołu SILENTLIVE (18.30). Ich muzyka rozwijała się na przestrzeni lat. Początkowo grupa grała spokojną, łagodną muzykę pop-rockową nacechowaną dużą ilością melodii, od czego zresztą pochodzi nazwa grupy.

       O godz. 20.00 wystąpi prawdziwa gwiazda polskiej sceny muzycznej – zespół MANCHESTER.

BIESIADNA NIEDZIELA

     W niedzielę 30 sierpnia o godz.11.30 Msza Św. w intencji Miasta, a o godzinie 12.30 na Placu przed Urzędem Miasta na szczególne wydarzenie: Wspólne zdjęcie Jedlinian.

IMPREZY DLA DZIECI

     Blok popołudniowy rozpocznie się o godz. 15.00 w Parku Północnym przy ul. Warszawskiej. Będzie to prawdziwa gratka szczególnie dla najmłodszych. Pokazy baniek mydlanych, animacje dla dzieci, występy pary klownów z pewnością zadowolą gust małych odbiorców. O godz. 16.00 spektakl familijny „Koziołek Matołek” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora z Wałbrzycha.

BIESIADA INNA NIŻ WSZYSTKIE

     O godz. 17:00 Biesiada Jedlinian inna niż wszystkie. W Parku Północnym będą przygotowane stoły i ławki, miejsce na grilla, będzie doskonała do tańca muzyka biesiadna,  kabaret, mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Prowiant własny.

Zakończenie Dni Jedliny –Zdroju planowane jest o godz. 21.00.

 

 

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: