FOTO Z III FESTIWALU CIASTA I WINA


 

Po uroczystym otwarciu Festiwalu, wysłuchano recitalu gitarowego Agnieszki i Witolda Kozakowskich. Następnie przy lampce wina omówiono tradycje winiarstwa i wszystko, co z tym tematem jest związane. Wyjątkowo entuzjastycznie  publiczność  przyjęła wokalny występ Katarzyny Gizder. Kolejną atrakcją Festiwalu była sesja pielęgnacyjna dla kobiet podczas której, przedstawione zostały kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach. Każda z pań mogła również liczyć na fachowe doradztwo dotyczące pielęgnacji ciała. Festiwal zakończył się występami  tanecznymi (oczywiście przy konsumpcji ciasta i wina) oraz projekcją filmu „Wesele w Sorrento”.

 Foto: Laura Szelęgiewicz

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: