Dzień Kobiet w Jedlince


Z okazji Dnia Kobiet Zespół Pałacowo – Hotelowy przygotował dla wszystkich Pań niespodziankę. W dniach 08 – 10 marca w Pałacu Jedlinka przygotowaliśmy specjalną ofertę zwiedzania – „Być Kobietą w dawnych wiekach”. Będzie to wyjątkowa okazja, by poznać niezwykłe życie arystokratek i żon bogatych fabrykantów, związanych z majątkiem Jedlinka. Ponadto goście będą mogli poznać m.in. sekrety dawnej mody, sposobów dbania o urodę.

Natomiast w Hotelu Jedlinka Panie będą mogły zobaczyć profesjonalny pokaz makijażu w wykonaniu studentek Kosmetologii Z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. A. Silesiusa w Wałbrzychu.

Dla szkół średnich w dniu ósmego marca przygotowaliśmy promocyjna cenę biletu na obydwie atrakcje – 6 zł od osoby. Natomiast w sobotę i niedzielę cena biletu wyniesie 15 zł. (dla uczniów szkół i studentów PWSZ cena biletu to 12 zł.)

Godziny wstępów na ofertę tematyczną „Być Kobiet w dawnych wiekach” – Pałac Jedlinka:

Piątek: dla grup zorganizowanych (godziny do ustalenia)

Sobota / niedziela: 11.00 ; 13.00 ; 15.00.

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: