9.BAL CHARYTATYWNY

15  lutego  w Sali  Balowej  Pałacu  Jedlinka  po  raz  dziewiąty  odbył  się  Bal  Charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na cele  edukacyjne  i fundusz stypendialny dla  najzdolniejszych uczniów  szkół  w  Jedlinie-Zdroju.

Wśród znamienitych uczestników balu nie zabrakło przedstawicieli świata polityki, przedsiębiorców, lokalnych Stowarzyszeń oraz samorządowców. Atmosfera balu sprzyjała aktywności i hojności bawiących się gości, dzięki którym eksponaty z aukcji zostały sprzedane na kwotę  ponad 37 tys. zł.

Menu zapewniła Restauracja Hotelu Jedlinka, a oprawę muzyczną balu zespół „Zakalec”. 

 

 

 

 

 

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: