Ekologicznie i zdrowo w Jedlinie - Zdrój.

Sery, miody, soki, nalewki, wędliny a nawet kosmetyki. Wszystko przygotowane tradycyjnymi metodami z ekologicznych surowców. Uzdrowisko Szczawno – Jedlina i Pałac Jedlinka zapraszają na Giełdę Wyrobów Regionalnych, która odbędzie się 13 kwietnia 2013 roku w godzinach 12.00-18.00. Wstęp wolny.

Wśród wystawców będą m.in. znawcy apiterapi, której celem jest leczenie produktami pszczelimi. Regionalni artyści zaprezentują prace ceramiczne, a także wyroby zrobione techniką decoupage, haftu, biżuterię sutasz i wiele innych. - Zapraszamy do wystawienia swojej twórczości malarzy i rzeźbiarzy. Zainteresowani minerałami Dolnego Śląska będą mogli porozmawiać z geologiem i zapoznać się z fragmentem jego kolekcji – zachęcają organizatorzy. W Pijalni Wód Mineralnych będzie można obejrzeć wystawę niezwykłych rzeźb z surowców naturalnych Franciszka Sobańskiego, a w Galerii Centrum Kultury rzeźby Ryszarda Klimasa. Muzyczną atrakcją Giełdy od godz.14:00 będzie występ sudeckiego barda Marcela Kambra, który wykona piosenki krainy łagodności. Po koncercie będzie możliwość nabycia płyt autorskich.

Do Jedliny-Zdroju ze Szczawna-Zdroju i Wałbrzycha można dojechać autobusem linii nr 5. Sobotnie popołudnie stanowi okazję do pogłębienia wiedzy o orginalnych skarbach lokalnych. W Pawilonie Zdrojowym i Białej Sali będzie można podziwiać i kupować regionalne wyroby. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Giełda Produktu Regionalnego

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: