Rozstrzygnięcie plebiscytu na Wydarzenie Historyczne Roku 2012

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że spektakl historyczny "Ostatnia Tajemnica Riese" zajął drugie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie Wydarzenie Historyczne 2012 roku. Organizatorem plebiscytu było Muzeum Historii Polski i portal historia.org.pl.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy oddali swoje cenne głosy na imprezę organizowaną w Zespole Pałacowo - Hotelowym Jedlinka w kwietniu zeszłego roku. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie oraz niesamowita promocja naszego regionu, jak i jego niezwykłej historii.

Plebiscyt zwyciężył Projekt edukacyjny "Korczak", który otrzymał 18 % głosów. Nasz spektakl historyczny otrzymał 16,1 % głosów. Trzecie miejsce zajął projekt utworzenia Szlaku Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin.

Więcej informacji o rozstrzygnięciach plebiscytu : http://www.muzhp.pl/konkursy/wydarzenie-historyczne-roku-2012/1050/rozstrzygniecie-plebiscytu-na-wydarzenie-historyczne-roku-2012.html.

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: