czwartek, 26 marzec 2020 17:17

VOUCHER TURYSTYCZNY 2020

  

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich – turystów- do wzięcia udziału w akcji #VoucherTurystyczny organizowanej przez Dolnośląską Organizację Turystyczną. Celem akcji jest wsparcie branży turystycznej na Dolnym Śląsku. W ramach akcji partnerzy przygotowują vouchery na swoje usługi , które będzie można kupić teraz, a wykorzystać w późniejszym terminie. Voucher będzie miał odpowiednio długi okres ważności, dzięki czemu turyści będą mogli odpowiednio dopasować swoje plany wycieczkowe. Ceny biletu łączonego zakupionego podczas akcji to 18 PLN. Rezerwacji prosimy dokonywać przez skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po dokonaniu rezerwacji prześlemy Państwu nr. konta do wpłaty, a po wpłaceniu kwoty odeślemy potwierdzenie zapłaty i voucher.

 

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: