wtorek, 24 wrzesień 2019 19:49

JEDLIŃSKA SZKOŁA TALENTÓW

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH I WARSZTATACH JEDLIŃSKIEJ SZKOŁY TALENTÓW

  JEDLIŃSKA SZKOŁA TALENTÓW to przede wszystkim organizacja wolnego czasu, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla osób dorosłych.

  BEZPŁATNY udział w zajęciach i warsztatach cieszy się dużym zainteresowaniem wśród stałych uczestników, a różnorodna oferta mobilizuje do częstszych odwiedzin.

  Ze względu na tematykę i rodzaj zajęć, są one prowadzone w przystosowanych do tego miejscach, jest to głównie budynek Centrum Kultury oraz sale gimnastyczne.

   "Najtrudniejszy pierwszy krok" :) ale jak już się go wykona, to motywuje do dalszego uczestnictwa - dlatego gorąco zapraszamy do aktywnego udziału w naszej JEDLIŃSKIEJ SZKOLE TALENTÓW!

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: