poniedziałek, 30 lipiec 2018 16:01

DZIENNIKARSKA WIZYTA w PAŁACU JEDLINKA

27 lipca 2018 r. (w piątek) , gościliśmy w Zespole Pałacowo-Hotelowym Jedlinka  Pana Joachima Barbiera starszego reportera w Society, autora książek o tematyce sportowej i filmów dokumentalnych. Współpracował z takimi tytułami jak francuskie Le Monde i Liberation,niemieckie Der Spiegel czy brytyjskie the BBC i Agencja Reutersa.
Obecnie dla dwóch francuskich dzienników przygotowuje materiał o fenomenie „złotego pociągu”. Spotkanie odbyło się na peronie przy replice wagonu sztabowego 10252Bln pociągu specjalnego „Amerika”.

Foto: Źródło-Der Spiegel

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: