czwartek, 23 kwiecień 2020 11:42

8. Międzynarodowy Konkurs Historyczny "Śląskie Zamki i Pałace"

 
Informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ich bliskich oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia, została podjęta decyzja o przełożeniu terminu składania prac konkursowych oraz terminu finału konkursu, na czas bliżej nieokreślony.
Nowe terminy podane zostaną, gdy sytuacja epidemiologiczna unormuje się i będziemy mogli wszystkie etapy przeprowadzić w sposób bezpieczny. Zachęcamy do śledzenia informacji w tej sprawie na naszej stronie internetowej. 
 
Życzymy dużo zdrowia. 
Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: