piątek, 29 grudzień 2017 15:42

MEDIA W PAŁACU JEDLINKA

                                      Telewizja Wrocławska Echo 24
20 grudnia 2017 roku  w Pałacu Jedlinka, był realizowany program Kierunek Dolny Śląsk Telewizji Wrocławskiej Echo 24.
Kierunek Dolny Śląsk to swoisty przewodnik turystyczny, poświęcony ciekawym miejscom regionu. Program tworzony dla tych, którzy interesują się najbardziej tajemniczymi zakamarkami Dolnego Śląska i jego historią.

Krzysztof Wojtas wraz ze swoimi gośćmi w luźny i ciekawy sposób opowiada o zakątkach, których nie można przegapić, planując zwiedzanie naszego regionu.Program był już emitowany na antenie telewizji Echo24 a poniżej link do odcinka z pałacu Jedlinka.

http://www.echo24.tv/odcinek/kierunek-dolny-slask-palac-jedlinka-2546

2 stycznia 2018 r. artykuł o nowych inwestycjach w Zespole Pałacowo-Hotelowym w Gazecie Wrocławskiej Panorama Wałbrzyska, a następnie wersja internetowa na portalu.

ZAPRASZAMY!

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: