piątek, 24 listopad 2017 12:49

"SEKRETY WAŁBRZYCHA" - DEBIUTANCKA KSIĄŻKA ARTURA SZAŁKOWSKIGO

W Muzeum Porcelany w Wałbrzychu odbyło się spotkanie z dziennikarzem Gazety Wrocławskiej  Arturem Szałkowskim. Był to wieczór autorski promujący jego debiutancką książkę pt. „Sekrety Wałbrzycha”.
Wybór miejsca promocji książki, którego dokonali pracownicy biura promocji Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu nie był przypadkowy. – „Sekrety Wałbrzycha” to zbiór 30 rozdziałów związanych w większości z XX-wieczną historią Wałbrzycha, ale również sąsiednich miejscowości.
Książkę „Sekrety Wałbrzycha”,  można już kupić w promocyjnej cenie w recepcji pałacu Jedlinka przy ul. Zamkowej 8 w Jedlinie-Zdroju.

POLECAMY!

Więcej:

http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/walbrzych-przyjdzcie-i-poznajcie-sekrety-walbrzycha,4318532,art,t,id,tm.html


http://walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/pierwsi-czytelnicy-poznali-juz-sekrety-walbrzycha-zdjecia-i,4319962,artgal,t,id,tm.html

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: