wtorek, 31 październik 2017 17:19

SPOTKANIE W PAŁACU JEDLINKA ( 27.10.2017 )

Po raz kolejny z inicjatywy Zespołu Pałacowo-Hotelowego Jedlinka spotkali się przewodnicy, szefowie, dyrektorzy placówek i obiektów turystyczno - historycznych z powiatu wałbrzyskiego i nie tylko.

Celem spotkań jest współpraca miedzy obiektami, wymiana doświadczeń, wspólnej reklamy oraz poznania się na stopie koleżeńskiej i branżowej :)

W spotkaniu brało udział ponad 40 osób z obiektów takich jak: Zamek Książ, Projekt Arado Kamienna Góra, Centrum Muzealno-Turystyczne „Olbrzym”, Gmina Stoszowice - twierdza Srebrna Góra, Gmina Walim - Sztolnie Walimskie, Zamek Grodno oraz Stara Kopalnia Wałbrzych.

Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wierzymy, że w nowym sezonie turystycznym, współpraca między nami będzie równie owocna jak dotychczas.

Foto: Archiwum pałacu Jedlinka ( Alicja Gisterek )

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: