niedziela, 21 sierpień 2016 12:53

DNI JEDLINY - ZDROJU 2016

Dni Jedliny-Zdroju na zakończenie lata 27-28 sierpnia 2016 r.

Na koniec lata i wakacji po raz drugi proponujemy wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dni Jedliny-Zdroju to impreza pokazująca różne klimaty naszego miasta a jej celem jest integracja mieszkańców, gości i kuracjuszy.

W sobotę 27 sierpnia przygotowaliśmy ofertę dla zwolenników rockowo-popowego brzmienia. Na scenie o godz. 18:30 zaprezentuje się zespół "Quintess" oraz o godz. 20:00 gwiazda wieczoru zespół "SAMI".

Niedzielne obchody Dni Jedliny rozpoczną się od Mszy Św. w intencji Miasta i Mieszkańców (11.30). Następnie zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej fotografii Jedlinian, której wykonanie zaplanowane jest o godz. 12.30 przy obelisku miejskim.

W Parku Północnym przy ul. Warszawskiej, o godz. 15:00 rozpocznie się prawdziwa gratka szczególnie dla najmłodszych. Pokazy baniek mydlanych, animacje dla dzieci, występy pary klownów z pewnością zadowolą gust małych odbiorców, w tym samym czasie zaplanowano wręczenie Certyfikatów nowonarodzonym mieszkańcom. Teatr Lalek Pinokio zaprezentuje przedstawienie dla dzieci o godz. 15:30 pt. "Kłamstwa Kozy" a następnie wystąpi zespół wokalno-muzyczny "Retro". W godz. 18:00 - 21:00 zapraszamy na piosenkę francuską i zabawę przy muzyce DJ.

Jak widać – będzie się działo! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

 

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: