wtorek, 15 marzec 2016 20:54

Wystawa “Zakonne i Orderowe Tradycje Rycerstwa Europejskiego” w Pałacu Jedlinka

 

 

Zapraszamy na wystawę “Orderowe i zakonne tradycje rycerstwa” !

Instytut Kultury Rycerskiej oraz Pałac Jedlinka zapraszają wszystkich zainteresowanych na okolicznościową wystawę “Orderowe i zakonne tradycje rycerstwa”, którą zorganizowano pod patronatem przeora Rycerstwa Świętego Sebastiana w Europie, księcia  Charles’a de Merode. Wystawa czynna będzie od 15. marca w komnatach pałacu w Jedlince.  Organizatorzy zebrali kolekcję oryginalnych dokumentów i nadań orderowych, herbowych i nobilitacji. Wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką zapraszamy jednocześnie na spotkanie z twórcami wystawy w dniu 15.04.2016 r. o godz. 18:00 w salach Pałacu Jedlinka.

Wstęp wolny.

Foto: Dariusz Gdesz

Aktualności zobacz wszstkie artykuły >>

Partnerzy

Dla zwiedzających

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z historią w Pałacu Jedlinka. Wojny Śląskie, czasy rewolucji przemysłowej, sekrety bogatych fabrykantów, intrygi i pojedynki dworskie, ukryte skrzynie pełne skarbów oraz niewyjaśnione tajemnice II wojny światowej. Serdecznie zapraszamy.

czytaj więcej >>

Dla szkół

Pragniemy zachęcić Państwa do połączenia aktywnego wypoczynku i rekreacji ze zdobywaniem wiedzy o sowiogórskich tajemnicach i historii tego regionu

czytaj więcej >>
Zespół Pałacowo-Hotelowy Jedlinka
ul. Zamkowa 8, 58-330 Jedlina-Zdrój
tel: +48 74 845 40 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poleć znajomemu: